blog z poradami

Jak utrzymać się na diecie

Jeśli masz problem z nadwagą i potrzebują pomocy, aby zacząć korzystać z programu odchudzania, które można bardzo pomóc program „Zdrowie w menu.” Jest to pierwszy internetowy przewodnik z przyjęciem i utrzymaniem pożądanych zmian w zakresie masy ciała i witalności i jest dostępny dla każdego za darmo.

Przeznaczone dla każdego
Menu programu Zdrowie jest dla każdego – ludzi, którzy dopiero zaczynają razmišljalju możliwość regulowania ich wagi, tych, którzy są już realizowane, jak również tych, którzy jeszcze nie planuję czegoś takiego, ale zostali poinformowani, że byłoby dobrze, aby prowadzić konto własnym ciężarem. To właśnie w tym programie, i wyróżnia się spośród innych programów, które są zwykle przydatne tylko do tych, którzy już podjęli decyzję, aby cienkie, a teraz po prostu potrzebujesz porady, jak to zrobić.

TUNE W BADANIACHodchudzanie dla kadego

Program ten został stworzony w ramach badań naukowych dotyczących odżywiania i aktywności fizycznej w populacji Wojwodina i realizowane przez zespół naukowców z Wydziału Psychologii na Wydziale Filozoficznym w Nowym Sadzie, w koordynowanym przez prof. Dr Vesna Gavrilov-Jerković. Wsparcie finansowe zostało przekazane przez Sekretariat Wojewódzkiego Nauki i Rozwoju Technologicznego, projekt jest uznawany za jednego z badań, ze szczególnym znaczeniu dla zrównoważonego rozwoju AP Wojwodinie.

Jeśli chcesz wziąć udział w badaniu, a tym samym otrzymują darmowy dostęp do Programu Zdrowia w menu, możesz zarejestrować się za pośrednictwem TEJ STRONY , po którym będzie można nadal uzyskać niezbędne informacje na temat korzystania z oprogramowania.

PROBLEMY w żywieniu w liczbach

Jako wprowadzenie do struktury programu „Zdrowie w menu”, zespół ekspertów zajmujących się tym programem, przeprowadził badania na temat nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej w populacji Vovjodine na próbie 402 respondentów. Są to wyniki badań.

Ponad 54 procent respondentów stwierdziło, że ma nadwagę, z czego 16,5 procent obecnie wykonawczego jakąś formę dziecka, 7,5 procent jest gotowa do rozpoczęcia diety, podczas gdy 11 procent szacuje się, że nawet nadwagą, że nie uważa, że to jest problem.
– 85 procent wszystkich respondentów uważa, że sposób, jedzenie jest częściowo lub zasadniczo nie jest dobre dla ich zdrowia.
-46,5 Procent aktywnie wykorzystywać, różną intensywność
– O 38 procent respondentów nie są obecnie aktywne fizycznie, ale są zmotywowani, aby szybko rozpocząć wykonywanie
– 15,2 procent w ogóle aktywne fizycznie lub planuje zacząć ćwiczyć
– 63,4 procent respondentów częściowo lub całkowicie niezadowolonych z ich obecnego poziomu aktywności fizycznej.

szczupla sylwetkawsparcie psychologiczne

w naszym regionie nie ma obecnie oceniać naukowo i wystarczająco dostępny program przeznaczony do utraty wagi, i że zawiera jakąś formę systematycznego wsparcia psychologicznego. Dlatego celem zespołu ekspertów w celu utworzenia skutecznego interaktywny program kontroli wagi opartego na nowoczesnej wiedzy psychologicznej, które mogą pomóc ludziom w osiągnięciu pożądanej zmiany oraz jej utrzymanie w długim okresie.

Ponad 58 procent respondentów stwierdziło, że czasami utrzymuje dietę.
– Tylko trzy procent respondentów było w stanie utrzymać zadowalające długoterminowe skutki diety, podczas gdy w innych skutków dziecko stracił w ciągu kilku miesięcy.
– Największą przeszkodą sprovođeje dziecko ponad 65 procent respondentów zobaczyć trudności, aby tolerować głód i żywność się oprzeć, gdy są one w społeczeństwie. Jako główny powód dla 89 procent diety powiedział wygląd.
– Jedna piąta respondentów stwierdziło, która wyszukuje stron na zdrowie, lub w Internecie w celu zebrania informacji na temat zdrowia.
– Wyniki wskazują, że kobiety mają średnio mniej zadowoleni z wyglądu męskiej próbki.

Dlaczego program SO GOOD
Treści programowe są tworzone na podstawie obecnego stanu wiedzy naukowej o tym, jak ludzie zmieniają swoje zachowanie i jak razem przyczyniają się do poprawy jakości życia. Wiele informacji, porad, przykładów i zaleceń, a także specjalnie zaprojektowane ćwiczenia pozwalają na interaktywny i ciekawy sposób, aby dowiedzieć się, jak z powodzeniem wykonać i utrzymać pożądaną zmianę w odniesieniu do masy i witalności.

Dodaj komentarz