blog z poradami

Dla tej diety oszalał cały świat!

Setki tysięcy ludzi trzymających dietę i sieci zdjęć węża społecznych z oczywistych przekształcenia ich ciała. Mówią, że utraciły one tłuszcz i cellulit i uzyskać mięśnie i stają się zdrowsze.

Dieta dla 30 dni, oryginalny „Whole 30”, w rzeczywistości nie jest to klasyczna dieta, ale pełne przejście do naturalnych, zdrowych produktów spożywczych przez 30 dni. W tym czasie organizm nie powinny być wprowadzane bez cukry i słodziki, mąki i pieczywo, potrawy smażone i wygody panierowane żywności.

Po tych 30 dni, autorzy potwierdzają dziecka przez tych, którzy przestrzegać będą miały oczywisty skutków zdrowotnych i estetycznych. Po pierwsze, smršaćete , ale nie w jakikolwiek sposób, ale jeśli zmniejszyć tłuszczu i cellulitu oraz masy mięśniowej wzrośnie. Twoja skóra będzie świecić, a trądzik, łuszczyca, egzema będzie łagodniejszy lub zniknąć.dieta1

Zapomnij o smakołyki, cukier i słodziki, produktów mącznych, dań gotowych, smażonych i smażonych potraw

Jeśli chodzi o zdrowie, po tych 30 dniach będziesz miał lepsze badanie krwi, szybszy metabolizm, silniejszą odporność, a potencjalne problemy z trawieniem regulowane. Będą bardziej odporne na wszystkie procesy zakaźne i zapalne. Ból różnego pochodzenia, takich jak szyi, pleców i ramion, bóle menstruacyjne , migreny, będzie znacznie niższa. Wszyscy, którzy próbowali tej diety czują, że mają więcej energii, są one mniej zmęczona i lepsze samopoczucie.
Zasady są proste, po prostu trzeba być wytrwałym i trzymać się zalecanej diety dosłownie.

DOZWOLONE FOOD

Bez względu na to, co myślisz zdrowe jedzenie może być bardzo smaczne, zwłaszcza jeśli połączyć je prawidłowo. Uwierz mi, na miesiąc, jak długo jest to dieta, pokochasz owoce i warzywa, które do niedawna nie chcieli nawet patrzeć.

Salau obowiązkowe sezon z oliwą z oliwek i sokiem z cytryny

Mięso najlepiej jest jeść gotowane lub pieczone mięso na grillu lub suchej patelni. Wybierz białe mięso kurczaka i indyka zamiast wołowiny, cielęciny lub wieprzowiny. Nie jem mięsa częściej niż raz dziennie.
Jeśli jeść jajka i żółtka, ograniczyć się do dwóch całych jaj dziennie. Jeśli jeść tylko białka, można je jeść bez końca. Gotowane lub pieczone w oliwie z oliwek.
RIBA byłoby najlepiej wybrać tłustych ryb, takich jak tuńczyk i łosoś. Oczywiście, wszystkie rodzaje ryb są dozwolone i pożądane. Bezpłatne jeść ryby na dwa posiłki dziennie, jeśli to w ten sposób lubi. Mięczaki owoce można jeść raz w tygodniu lub mrożone lub w solance.
WARZYWA Ty przynosząc wszystkie rodzaje warzyw. Zapraszam do jedzenia i świeże, i gotowane, na parze. Jem je z każdym posiłkiem, w nieograniczonych ilościach. Wszystkie rodzaje sałatek, które można zrobić samemu i sezon z oliwą z oliwek, naturalne przyprawy i cytryna są pożądane w swoim menu. Jem sałatkę z każdego posiłku w nieograniczonych ilościach.
OWOCE Jedz wszystkie rodzaje owoców, ale tylko w godzinach porannych. Dozwolone jest jedną obsługujących poszczególne dni. Na przykład, między śniadaniem i obiadem. Orzechy, migdały, orzechy laskowe, orzechy brazylijskie, pistacje, orzechy nerkowca, są również dozwolone, a jest spożywane surowe lub palone, a nie smażone. Jedz najbardziej garść dziennie.
FAT wprowadzić hladnoceđenog dwie łyżki oliwy z oliwek dziennie. Można je jeść, i masła, który oczyszcza się z tłuszczu mleka. Białka z mleka i wszystkie produkty mleczne mogą niekorzystnie wpływać na wyniki dziecka.

ZABRONIONE FOODSjak schudnąć

Wiele żywności jemy, bo jesteśmy zbyt leniwi, aby podjąć wysiłek wokół posiłków, więc nie mamy odwagi, by spróbować czegoś nowego lub z czystej złych nawyków . Pomyśl o tym … czy znasz kogoś, kto był na straty, bo przestał jeść fast foodów i ciasto czekoladowe? Nie ma takiego, co oznacza, że nie przegapisz niczego jeśli zrezygnował z cukru i produktów mlecznych.

Wszyscy wiemy, co jest smaczne, ale to nie znaczy, że to jest dobre dla nas

CUKIER zabroniona jest jakakolwiek cukru. I biały i żółty. Są zabronione i naturalne środki słodzące, takie jak syrop klonowy, miód, syrop z agawy, cukier kokosowy, Stevia, itd .. Czytać etykiety na żywności, które kupujesz, więc nie jeść coś, co zawiera żadnego cukru.
ZBOŻA Nie należy jeść wszelkiego rodzaju ziarna. Więc jest zabronione pszenica, żyto, jęczmień, owies, kukurydza, ryż, proso, gryka … Nie dodawać do żywności otręby oraz zarodki.
Impulsy nie mogą jeść niczego, co zawiera skrobię. Rzut fasola, groch, ciecierzyca, soczewica, orzeszki … Niedozwolone soja lub produkty sojowe, sos sojowy, miso, tofu …
NABIAŁ Nikakvo mleko nie jest dozwolone, nie krowa, koza nie ma żadnego owiec, bez soi. Ser, ser, kefir, jogurt, śmietana – wszystkie zakazane.
Alkohol nie wolno spożywać alkoholu, nawet gotowania.

Dodaj komentarz